Camera sistemleri Creative Tasarımlar

FULL HD İP KAMERA SİSTEMLERİ

ELİT ÇÖZÜM CENOVA YETKİLİ SATIŞ VE SERVİSİDİR

Elit Bilgisayar

KIRŞEHİR DE GÜVENİN ADRESİ

Elit Bilgisayar Kurumsal Kimlik Web Tasarım E BültenMailing Logo Tasarımı

Hakkımızda

2008 yılında kurulan ve elektronik güvenlik sistemleri sektöründe hizmet veren ELİT BİLGİSAYAR GÜVENLİK LTD. ŞTİ. Elit Bilgisayar olarak tek amacımız , günümüz şartları doğrultusunda, teknolojinin ve gerekliliklerin takibini yaparak en hızlı ve ,en kaliteli şekilde Dünya markaları ile siz müşterilerimize hizmet ederek kaliteden ödün vermeden tüketici memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz

2008 yılında kurulan şirketimiz, elektronik güvenlik sektörü hizmetine yepyeni bir anlayış getirip fark yaratmak sureti ile, uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet amacı doğrultusunda güven kazanıp, müşteriye özel çözümler üreterek elektronik güvenliğe dair en üst seviyede kalite sağlamaktır..

Misyonumuz

Güvenlik hizmetinin zamana ve ortama göre farklılık gösterdiğini her zaman hatırlayarak, deneyimli, bilimin ışığında, modern güvenlik yöntemleri ile ve nitelikli insan kaynağımızla, müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak memnuniyetlerini en üst seviyeye getirmek ve bu memnuniyeti devam ettirmek amacı ile gelişen ve değişen güvenlik esaslarını sürekli takip ederek ve yeni esaslar oluşturarak müşteriye özel yeni çözümler geliştirmektir.